PIIRKONDLIKUD KOOSTÖÖPARTNERID

Toidu- ja joogitootjate andmebaas täieneb ajas koostöös piirkondlike organisatsioonidega.

HARJUMAA - Ede Teinbas
Lääne-Harju Koostöökogu
+372 5808 5407
ede@vomentaga.ee
www.vomentaga.ee

RAPLAMAA - Jaune Riim
SA RAEK
Tel: +372 5554 3883
jaune@raek.ee, raplamaa@raplamaa.ee
www.raek.ee / www.raplamaa.ee

LÄÄNEMAA - Kaja Karlson
MTÜ Kodukant Läänemaa
Tel.+372 5817 0479
kaja.karlson@kklm.ee
www.kklm.ee

PÄRNUMAA - Merle Einola
SA Pärnumaa Arenduskeskus
Tel: +372 5566 7906
merle@parnumaa.ee
https://parnumaa.ee/

SAAREMAA - Liisa Vipp
MTÜ Saarte Koostöökogu
Tel: +372 5656 9931
liisa.vipp@skk.ee
https://skk.ee                                                                                        

PEIPSIMAA - Triinu Akkermann
MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök / Peipsi Toit võrgustik 
Tel: +372 5346 0078
maitseelamuse.koda@gmail.com
www.facebook.com/peipsimaamaitsed  

VILJANDIMAA - Lauri Vaiksaar ja Indrek Palu
MTÜ Mulgi Väiketootjate Liit
Tel: +372 502 9516;
+372 5672 0401
info@mulgipruul.ee

PÕLVAMAA - Kristel Koddala
SA Põlvamaa Arenduskeskus / Põlvamaa Rohelisem märk võrgustik
Tel: +372 5886 2207
kristel.koddala@polvamaa.ee
www.polvamaa.ee/pak

VALGAMAA - Chaty Uibopuu
SA Valgamaa Arenguagentuur
Tel: +372 5303 3072
chaty.uibopuu@valgamaa.ee
www.arenguagentuur.ee

JÕGEVAMAA - Ülle Jukk
MTÜ Jõgevamaa Koostöökoda
Tel: +372 5305 6322
ylle@jogevamaa.com
http://jogevamaa.com