PIIRKONDLIKUD KOOSTÖÖPARTNERID

Toidu- ja joogitootjate andmebaas täieneb ajas koostöös piirkondlike organisatsioonidega.

HARJUMAA - Piia Kärssin
Lääne-Harju Koostöökogu
+372 608 7833
info@vomentaga.ee
www.vomentaga.ee

RAPLAMAA - Jaune Riim
SA RAEK
Tel: +372 5554 3883
jaune@raek.ee, raplamaa@raplamaa.ee
www.raek.ee / www.raplamaa.ee

JÄRVAMAA - Kristina Gudinas ja Külli Eller
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel: +372 385 2365
kristina@jarva.ee, kylli@jarva.ee
jarva.kovtp.ee / visitjarva.ee

LÄÄNEMAA - Maarja Pikkmets
MTÜ Kodukant Läänemaa
Tel: +372 5322 9288
maarja.pikkmets@kklm.ee
www.kklm.ee

PÄRNUMAA - Merle Einola
SA Pärnumaa Arenduskeskus
Tel: +372 5566 7906
merle@parnumaa.ee
https://parnumaa.ee

SAAREMAA - Liisa Vipp
MTÜ Saarte Koostöökogu
Tel: +372 5621 0102
sulvi.munk@skk.ee
skk.ee 

TARTUMAA
SA Tartu Ärinõuandla
Tel: +372 7428 402
info@arinouandla.ee
arinouandla.ee                                                             

PEIPSIMAA - Kadi Ploom
MTÜ Peipsimaa Turism
Tel: +372 5696 4686
kadi@visitpeipsi.com
visitpeipsi.com

PEIPSIMAA - Triinu Akkermann
MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök / Peipsi Toit võrgustik 
Tel: +372 5346 0078
maitseelamuse.koda@gmail.com
www.facebook.com/peipsimaamaitsed  

VILJANDIMAA - Lauri Vaiksaar ja Indrek Palu
MTÜ Mulgi Väiketootjate Liit
Tel: +372 502 9516;
+372 5672 0401
info@mulgipruul.ee

PÕLVAMAA - Kristel Koddala
SA Põlvamaa Arenduskeskus / Põlvamaa Rohelisem märk võrgustik
Tel: +372 5886 2207
kristel.koddala@polvamaa.ee
www.polvamaa.ee/pak

VALGAMAA - Epp Kalja
SA Valgamaa Arenguagentuur
Tel: +372 5626 0689
epp.kalja@valgamaa.ee
www.arenguagentuur.ee

JÕGEVAMAA - Ülle Jukk
MTÜ Jõgevamaa Koostöökoda
Tel: +372 5305 6322
ylle@jogevamaa.com
jogevamaa.com

VÕRUMAA
Võrumaa Talupidajate Liit / UMA MEKK
Tel: +372 5206 260
uma.mekk@gmail.com
https://umamekk.ee