Andre Farm

ANDRE JUUSTUFARM OÜ | Andre, Talvikese küla Kambja vald 62028, Tartumaa

Tartumaa

Tartumaa

Juustumaailma maitsed Andre Juustufarmis

Kontaktisik: Erika Pääbus
E-post: erika@andrefarm.ee
Kontakttelefon: +372 5304 9809
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Andre Juustufarm asub Tartumaal Kambja vallas. 20 aastat tagasi alustasime 20 lehmaga. Tänaseks on meil lüpsilehmi 200, kellele oleme pannud hellitusnime “Mummud”. Oleme koos oma loomadega kasvanud ja arenenud. Veidi enam kui neli aastat tagasi jõudsime veendumusele, et oleme võimelised jagama vastastikkust hoolivust loomadega ka teistele inimestele. Alustasime meierei rajamisega, käisime juustutegu õppimas Hollandis ja Itaalias. 2015 aasta suvel alustasime juustu valmistamisega. Valmistame Gouda tüüpi juustusid erineva laagerdusajaga. Juustud valmivad käsitööna oma farmi Mummukeste kvaliteetsest täispiimast. 

Meie juustukojas valmib hetkel klassikaline Hollandi tüüpi juust. Laagerdusaja pikkus annab juustule erinevaid maitseid ja elamusi. Noor, pretensioonitu juust valmib nelja nädalaga, kolmekuune juust annab juba aimu kujunevast isiksusest. Aastane juust aga juba näitab iseloomu ning nõuab enda kõrvale sobivaid lauakaaslasi, on  isepäisem ja eeldab isiklikku lähenemist.

Me soovime oma juustuga anda inimestele edasi teadmise ja kindlustunde, et kodumaine toit on valminud suure hoole ja armastusega. Sellesse on pandud loomade hoolivus inimeste vastu ning inimeste hoolivus loomade ja meie klientide vastu. Meie igapäev on loodusest, sealhulgas ka loomadest loodud!

Millist toodangut pakume?

Laagerdunud juustud: noored laagerdunud 2-3 kuud; kaua laagerdunud 12-18 kuud.

Mahu- ja tarneinfo:
Juustud saadaval aastaringselt.

Toidumärgised:

  • Ehtne talutoit