ATLA DISTILLERY - Estonian Craft Spirit

EBD GROUP OÜ | Kesk tee 12 Jüri alevik, Rae vald 75301, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Kontaktisik: MART RAHKEMA
E-post: info@ebd.ee
Kontakttelefon: +372 5625 9585
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Rohkem kui 100 aastat viinaköögi ajalugu!
2017. a kevadest alustasime tootmist ajaloolises Atla viinaköögis. Tootmiseks vajalikud load väljastati meile aprillis 2018.

Meie napsud valmivad eranditult kohalikust toorainest. Õunapiirituse destilleerime ise kohapeal, niisamuti puhastame ise vett, mis annab meie jookidele pehme ja originaalse maitse.

Soovime pakkuda omanäolist ja kordumatut maitserännakut ja oleme kindlasti positiivne üllataja!

Kompromissitu usk erakordsesse on alati olnud meie veendumus. See on andnud meile tõuke teha asju omal moel algusest peale. See on suhtumine, mis avaldub igas meie joogis. Loodus on küpsetanud suurepärased puuviljad ja meie tõstame selle ime uutesse kõrgustesse destilleerides nendest maitsemeeli hellitava eluvee. 

Tammevaatides küpsedes saavutab ta täiuslikkuse. Me ei kiirusta. Meil on aega oodata, kuni viimanegi noot on paigas. Tee maitse elamuse tippu käib läbi põlemise. Meie kirg on põletada loodusandidest imelisi jooke.

Millist toodangut pakume?

Meie valikus: Atla London Dry GIN, Atla Barrel Aged Gin, Atla Reserve ( Õunabrandy), Atla Whiskey ( Eesti 1ne odraviski), Atla Viin, Pihlaka viin, Õuna-, õlle- ja vürtsi samaks, Mõisaproua kirsinaps, Vanaema kirsinaps, Vanaema kuslapuunaps

Estonian Brandy Distillers'i toodangu müügikohti vaata meie kodulehelt.

Mahu- ja tarneinfo:
Kodulehelt tellides transport pakiautomaati tasuta

Meie valikus: ebaküdoonia mee jook, astelpajujook