Austusega looduses

Austusega looduses OÜ | Pajude talu, Ridalepa küla, Pärnu, 88320, Pärnumaa

Pärnumaa

Pärnumaa

Mahevõrsed aastaringselt

Kontaktisik: Alberto Neeme
E-post: info@austusegalooduses.ee
Kontakttelefon: +372 5858 1355
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Austusega looduses OÜ kasvatab Pärnu lähedal aastaringselt erinevaid võrseid. Maailmavaatelt oleme sügavalt maheusku ja selle tõestuseks on karbis kasvatatud võrsetele Eesti Põllumajandusameti poolt antud mahesertifikaat.
Väga tähtis on, et Teile vajalik kaup oleks kohal õigeaegselt kokku lepitud sortimendis ning kvaliteedis. Igapäevaselt arendame oma oskusi erinevate võrsete kasvatamis- ja säilitamistingimustes. Tähtis on võrsete värskus ja maitse. Täna lõigatud võrsed on homme Teie restoranis.  Kui kliendil on kasvõi pisike pretensioon mõne toote kvaliteedi suhtes, siis vastavalt tema soovile kas asendame karbi või maksame raha tagasi. Oleme paljude restoranide ja kohvikute partnerid Pärnus ja Tallinnas.
Võta julgelt ühendust ja leiame vastavalt Teie vajadustele ning soovidele parima lahenduse.

Millist toodangut pakume?

(Mikro)võrsed

Toodetel on mahesertifikaat

• Erinevad võrsed - nt päevalillevõrsed, hernevõrsed, kressivõrsed, brokolivõrsed, nisuvõrsed, peedivõrsed, redisevõrseid, lambaläätsevõrsed, koriandrivõrsed, mungoavõrsed, redisevõrsed jpm.
• Lõigatud võrsetest erinevad võrsete segud.

Mahu- ja tarneinfo:
Võimalik tellida kasvavaid karpe ja lõigatud võrseid.

Pakume võrsete kasvatamise komplekte. Selleks oleme läbi katsetuste välja töötanud kõigile taimedele õiged mullasegud, need karpi pannud ja spetsiaalsed, võrsete kasvatamiseks loodud seemned kaasa andnud. Kõik mullasegud ja seemned on pärit mahepõllumajandusest. 500 ml karbis saab kasvatada 30-80 grammi võrseid, sõltuvalt taimest. Iga taime juures on lühitutvustus ja õpetus, kuidas neid õigesti kohelda.