by Mummi

BY MUMMI OÜ | Sireli, Lilbi küla, Saaremaa vald, 93853, Saaremaa

Saaremaa

Saaremaa

Ravimtaimed Saaremaa puhtast loodusest

Kontaktisik: Marika Raamat
E-post: Saaremaamummi@gmail.com
Kontakttelefon: +372 5615 8890

By Mummi on Saaremaa pereettevõte, mille tegevuses on põimunud kaks teemavaldkonda – puhas loodus ja tugev tervis. By Mummi peamine tegevus on ravimtaimede kasvatamine, kuivatamine ja teedeks pakendamine. Lisaks teedele toodame orgaanilistest koostisainetest käsitööseepe ning hooajaliselt valmistame muid tooteid, milleks Saaremaa puhas loodus võimalusi pakub. 

Meie lugu 
By Mummi loojateks ja eestvedajateks on saarlastest ema ja tütar, kes oma looduskaunis maatalus Saaremaal By Mummi käekäiku suunavad. Enne, kui kogu lugu ettevõtluseks kujunes, valmistati ravimtaimedest teesid ja orgaanilisi käsitööseepe vaid oma pere ja lähedaste tarbeks. Inimeste kasvav soov ja vajadus liikuda tagasi puhta looduse juurde, pani aga aluse ettevõtlusele – see võimaldab meil panustada mõnevõrra rohkemate inimeste heaolusse ja tervisesse. Meie toodetes on palju käsitööd ja me võtame aega, et kogu protsessist rõõmu tunda ning usume, et meie positiivne loomise emotsioon jõuab seeläbi ka nende toodete tarbijani.   

Ravimtaimed ja teed
Meie peamine tegevus on ravimtaimede kasvatamine, kuivatamine ja teedeks pakendamine. Seejuures müüme nii üksiktaimi (nt piparmünt, sidrunimeliss, kummel, saialill) kui ka unikaalseid teesegusid – igal neist oma mõju ja otstarve. Teesegude retseptid on koostanud By Mummi looja, kes on lisaks pika-ajalisele praktilisele kogemusele läbinud ka taimetarkuste kooli ja valdab seeläbi erinevate taimede lugu. Meie taimed on osake Saaremaa puhtast loodusest, nende kasvatamisel ei ole kasutatud mineraalväetisi ja tõrjevahendeid. 

Millist toodangut pakume?

1. Üksikud teed, sh piparmünt, sidrunimeliss, kummel, saialill, nõges jt.
2. Teesegud

Mahu- ja tarneinfo:
Teed on saadaval aastaringselt. Kui on erisoove tee ja/või koguse osas, siis soovitame tellimuse teha kevadel - sel juhul saame kasvatada vastavalt erisoovidele.

Toidumärgised:

  • Saaremaa Ehtne Toode