Chocokoo šokolaadikoda

CHOCOKOO OÜ | Telliskivi 60a/5 Tallinn 10412, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Chocokoo on kirglik, uuendusmeelene ja loovusest pakatav Eesti šokolaadimeister

Kontaktisik: Kristel Lankots
E-post: hello@chocokoo.ee
Kontakttelefon: +372 502 8466
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Chocokoo on kirglik, uuendusmeelene ja loovusest pakatav Eesti šokolaadimeister, kes üllatab omapäraste maitsekoosluste ning eheda elamusega oma šokolaadikojas Telliskivi Loomelinnakus.

Valmistame Valrhona kuvertüüršokolaadist maitseküllaseid käsitöö šokolaadikomme ja -trühvleid. Toodame šokolaaditahvleid kakaoubadest, mis on pärit maailma erinevatest piirkondadest ja farmidest. Korraldame inspireerivaid ja lõbusaid šokolaaditöötubasid. Mitmed meie šokolaadikommid ja -trühvlid ning šokolaaditahvlid on pälvinud auhindu mainekatel ülemaailmsetel International Chocolate Awards ning Academy of Chocolate konkurssidel. 

Tule pea teistmoodi sünnipäev või veeda meeleolukas seltskonnaõhtu või korralda firma motivatsiooniüritus või tee põnev elamuskingitus lapsele, abikaasale, sõbrannale, emale, õele. Šokolaadi töötoad toimuvad nii täiskasvanutele kui lastele. Uued teadmised ja isetehtud maiustused mõnusas seltskonnas tõstavad tuju. Saad kindlasti natuke targemaks, natuke oskuslikumaks ja suu magusaks!

Kogenud šokolaadimeistrina valmistame ettevõtetele unikaalseid ja luksuslike ärikingitusi, eripakendites tooteid ja reklaamkingitusi, šokolaadikomme logodega ja sõnumitega.

Tulge meile Telliskivi Loomelinnakusse külla!

Millist toodangut pakume?

Bean-to-bar šokolaaditahvlid - šokolaad valmib kohapeal kakaoubadest. Puhastame, röstime, purustame kakaooad ja hõõrume nad massiks, millele lisame rafineerimata roosuhkrut. Tooted on pakendatud käpikukujulistesse pakenditesse.

Šokolaaditrühvlid, šokolaadikommid - valmivad prantsuse Valrhona kuvertüürist. Täidised valmivad puuviljapüreedest, erinevatest Eesti loodussaadustest, koorest ja võist.

Erineva suurusega kinkekarbid (4, 6, 10, 16, 40). Võimalik eritellimused.

Kuum šokolaad, kohv, kakaotee.

Töötoad - toimuvad nii täiskasvanutele kui lastele. Töötuba sobib nii ettevõtte motivatsiooniürituseks, erinevate seltskondade kui ka sõpruskondade kokkusaamise ja koostegemise ürituseks.