Chocokoo šokolaadikoda

CHOCOKOO OÜ | Telliskivi 60a/5 Tallinn, Harjumaa 10412, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Chocokoo on kirglik, uuendusmeelene ja loovusest pakatav Eesti šokolaadimeister

Kontaktisik: Kristel Lankots
E-post: info@chocokoo.ee
Kontakttelefon: +372 502 8466
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Chocokoo on kuuma ja külma avastamisrõõmust kantud kohtumise lugu. Chocokoo on kirglik, uuendusmeelene ja loovusest pakatav Eesti šokolaadimeister, kes üllatab omapäraste maitsekoosluste ning eheda elamusega oma šokolaadikojas Telliskivi Loomelinnakus. Chocokoo valmistab bean-to-bar šokolaaditahvleid ja kuvertüüršokolaadist komme–trühvleid ning korraldab töötubasid. Meie tooted on leidnud tunnustust erinevatel konkurssidel nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Chocokoo on šokolaadid on auhinnatud International Chocolate Awards konkursil 2020., 2019., ja 2018. aastal. Chocokoo maiustusi serveeriti 2016. aastal Eesti Vabariigi 98. iseseisvusaastapäeva presidendi vastuvõtul. Chocokoo asutas 2015. aastal Kristel Lankots.

Chocokoo bean-to-bar šokolaaditahvlid valmivad Costa Rica, El Salvadori, Vietnami, Indoneesia, Filipiinide ja teiste maade päritolu kakaoubadest. Meie puhastame, röstime, purustame kakaooad ja hõõrume nad massiks, millele lisame rafineerimata roosuhkrut. Chocokoo šokolaaditrühvlid ja -kommid valmivad ülikvaliteetsest prantsuse Valrhona kuvertüürist, maitsvatest puuviljapüreedest, erinevatest Eesti loodussaadustest, koorest ja võist.

Millist toodangut pakume?

1. Bean-to-bar šokolaaditahvlid - šokolaad valmib kohapeal kakaoubadest. Puhastame, röstime, purustame kakaooad ja hõõrume nad massiks, millele lisame rafineerimata roosuhkrut. Tooted on pakendatud käpikukujulistesse pakenditesse.

2. Šokolaaditrühvlid, šokolaadikommid - valmivad prantsuse Valrhona kuvertüürist. Täidised valmivad puuviljapüreedest, erinevatest Eesti loodussaadustest, koorest ja võist.

3. Kinkekarbid - erineva suurusega kinkekarbid (4, 6, 10, 16, 40). Võimalik eritellimused

1. Töötoad - toimuvad nii täiskasvanutele kui lastele. Töötuba sobib nii ettevõtte motivatsiooniürituseks, erinevate seltskondade kui ka sõpruskondade kokkusaamise ja koostegemise ürituseks.