Eeriksaare teetalu - tervendava väega teed

MAHE EERIKSAARE OÜ | Eeriksaare, Vissuvere küla Viljandi vald 70311, Viljandimaa

Viljandimaa

Viljandimaa

Kontaktisik: Martin Laansalu
E-post: eeriksaare@vaetee.ee
Kontakttelefon: +372 5334 0820
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Eeriksaare teetalus peame au sees maad ja mulda, sest selles mullas on ka meie endi juured. Tunneme oma kodukohaga tugevat sidet ja väärtustame selle paiga eripära.
Meie teetaimed kasvavad vanadel heinamaadel, mida nüüd uue jõuga väestame. Need põllud oleme saanud oma vanavanematelt, kellelt pärinevad ka põllupidamise tarkused.
Oma tooraine kasvatame hoole ja armastusega puhtas pinnases  –  mulda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega; korje toimub käsitsi, et tagada parim kvaliteet. Taimi, mida me ise ei kasvata, korjame aga Viljandimaa puhtast loodusest  – ürgsetest metsadest ja rabadest. Teesegud on alati meistri poolt kontrollitud, puhastatud ja segatud. Nii võime kindlad olla, et  Eeriksaare Väetee on looduslähedane, puhas ja maitsev.

Millist toodangut pakume?

Väetee valik on rikkalik. Igal teesegul on oma eriline lugu, oma vägi, mis kosutab sinu tervist või toetab vaimset tasakaalu.

Meie ÜRDITEED on kokku pandud Eeriksaare põldudel kasvatatud ürtidest või Viljandimaa looduses leiduvatest tervendava väega taimedest. MARJATEEDESSE oleme seganud ka särtsakaid põhjamaiseid külmkuivatatud marju.