Ingel limpsid

INGEL DRINKS OÜ | Savi 5/2 Pärnu 80041, Pärnumaa

Pärnumaa

Pärnumaa

Ingel limpsid

Kontaktisik: Inger Udeküll
E-post: ingel@ingeldrinks.com
Kontakttelefon: +372 5563 4833
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Käsitööjoogid, mis pakuvad maitsenaudingut ja teevad kehale pai!

Ingel limpsid on kodumaised limonaadid, mis valmistatakse naturaalse fermenteerimise (ehk kääritamise) teel. Fermentatsioon on protsess, mille käigus miljardid sõbralikud piimhappebakterid muudavad suhkrud aineteks, mis teevad meie kehale pai ja annavad joogile mõnusa hapuka maitse.
Ingel limpsid on loodud koostöös Eesti teadlastega. Need on keemiavabad, see tähendab, et neile EI OLE lisatud suhkrut ega ka suhkruasendajaid, kunstlikke lõhna-, maitse- ja värvaineid ning säilitusaineid. Ingel limpsid on mõnusalt marjase maitsega nagu vanaema keedetud kissell. Hetkel valikus 4 maitset: vaarikas, jõhvikas, ananass-sidrunhein ja ploom-kardemon. Uue joogina on Ingel perekonnaga liitunud suures pudelis mullijook Limpanja

Lisaks Ingel limpsidele toodame parimat Eesti toonikut Mixtur ning ka tooniku siirupit. Mixtur on Eestis käsitööna valminud toonik, mis sobib ideaalselt kasutamiseks kokteilides või janu kustutamiseks iseseisva karastava joogina. Mixtur on light-tüüpi (ainult 5,9g suhkrut 100ml kohta) ja keemiavaba ning valmistamisel kasutatakse ainult looduslikku kiniini, mis eristab teda enamikest teistest saadaolevatest toonikutest. Mixtur on saadaval nii valmis tooniku kui ka oma maitse järgi mulliveega segamiseks mõeldud siirupina. 

Millist toodangut pakume?

Ingel Drinks OÜ toodab mittealkohoolseid jooke - limpse ja toonikuid nii täiskasvanutele kui lastele

Mahu- ja tarneinfo:
Pakume jooke kogu aasta läbi.