Kadastiku Õunaaed OÜ | Viiase tee 26, Salme, Saaremaa vald 93201, Saaremaa

Saaremaa

Saaremaa

Kontaktisik: Anneli Varjun
E-post: anneli@ounaaed.ee
Kontakttelefon: +372 554 5809
Kodulehekülg: vaata siit

Kas tead, kus on Eesti parim kliima õunakasvatuseks? Muidugi Saaremaal. Siin on mahedad talved, kristallpuhas meretuul, päikeseküllane suvi ning pikk ja soe sügis. Nii saavad õunad koguda endasse päikesekulda ning nende maitses on seda tunda. Eesti õunad on kasvanud puhtas looduses.

Meie aiapere kasvatab õunu juba 2004. aastast. Tänasel päeval oleme Saaremaa suurim õunaaed. Meie aiand koosneb kahest aiast, millest on enam kui 11 hektarit kasvupinda. Suurus ei ole siiski peamine - meie  eesmärk on kasvatada eestlaste toidulauale kvaliteetset kodumaist lauaõuna. Kaasaegsete põhimõtete alusel rajatud ning hästi hooldatud viljapuuaiad tänavad usinat aednikku ilusa saagiga. 

Millist toodangut pakume?

Müügihooajal pakume teile pakendatud lauaõunu, õunu lahtiselt (pakendita) ja naturaalseid mahlasid.
Meie 20 000 puud kasvatavat 30 erinevat sorti õunu.

Mahu- ja tarneinfo:
Kadastiku Õunaaias kasvanud õunad leiad “Saaremaa õun” kujundusega nägusas kotis. Pakendatud õunu on mugav kaupluses korvi tõsta ja samuti võid olla kindel, et õunu on katsunud vaid meie töötajate hoolsad, puhastes kinnastes käed. Pakendi netokaal on 1kg. Klass II tähistab eelkõige, et õunad võivad ühes pakendis olla erineva suurusega. Peame oluliseks hoida meie loodust puhtana. Selle tõttu oleme valinud õunte pakendamiseks 100% biolaguneva koti! Kogu müügihooaja vältel pakume klientidele soovi korral õunu ka lahtiselt, ilma pakendita. Hulgitellimuste korral saadame õunad teele 10kg kartongkastis või lepime kliendiga kokku sobiva pakendi. Teie soovil saame õunad saata ka kulleriga koju või sobivasse pakiautomaati. Õunad saadaval ka Selveri ja Coop suuremates poodides üle Eesti.

Toidumärgised:

  • Saaremaa Ehtne Toode

Kenadest Saare õuntest valmivad ka suurepärase maitsega mahlad. Meie “Tehumardi” mahlade sari on võitnud paljude eestlaste südamed.
Meie aiad on sordirikkad ja nii lisavad erinevad õunad mahlale maitsenüansse. Kuna meie eesmärk on kasvatada kvaliteetset lauaõuna, siis on ka mahla tooraineks olevad puuviljad väga hea kvaliteediga ja seega suurepäraste maitseomadustega.
Hetkel on meie mahlade valikus kolm erinevat maitset: 100 % õunamahl, õuna-pirni ja õuna-aroonia mahl.
Muidugi on meie mahlad täiesti naturaalsed ja nende magusus tuleneb vaid puuviljades looduslikult sisalduvatest suhkrutest.

Mahu- ja tarneinfo:
Mahlu turustame aastaringi. Ei ole konsntraadist ja lisaainetta. “Tehumardi” mahla leiad poodidest 1,5L kraaniga püstises kotis. Toitlustajatele pakume mahla ka suuremas 3L kraaniga bag-in-box kotis ilma ümbrispakendita. Huvi korral palun võta meiega ühendust ning küsi pakkumist. Mahlad saadaval ka Selveri ja Coop suuremates poodides üle Eesti.

Toidumärgised:

  • Saaremaa Ehtne Toode