Kaluri

LÄÄTSA KALATÖÖSTUS AS | Läätsa küla, Saaremaa vald 93216, Saaremaa

Saaremaa

Saaremaa

Kontaktisik: Liis Agu
E-post: liis@kaluri.ee
Kontakttelefon: +372 5194 5687
Kodulehekülg: vaata siit

AS Läätsa Kalatööstus asub Eestis, Saaremaal, Sõrve poolsaare kõige kitsamas kohas – Läätsa külas. Siin on läbi aegade tegeletud kalapüügi ja kala töötlemisega.

AS Läätsa Kalatööstus loodi 1999. aastal. Esimestel tegevus-aastatel tegeleti kalakonservide tootmise ja müügiga.

Tänasel päeval on peamisteks tegevusaladeks külmutatud kilu ja räime ning vürtsikilu tootmine ja müük. Teine tegevussuund on koorimata krevettide (pandalus borealis) pakendamine ja müük. Lisaks eeltoodule on tootesortimendis kooritud krevetid, ja muud külmutatud mereannid.

Millist toodangut pakume?

Täna on ettevõttel piisavalt võimsust, et toota kuus 1000 tonni kalatooteid ja 500 tonni krevette.

Tootesarjad:
* mereandide sari - vahemerehõngulises mereandide sarjas on kuus toodet, mis sobivad ideaalselt põnevate, tervislike ja maitsvate katsetuste läbiviimiseks köögis.
Pakume külmutatud kooritud krevette, mereandide kokteile kalmaare ja kammkarpe .

* Saaremaa sari - vanade traditsioonide kohaselt valmivad ka Kaluri Saaremaa kalatooted

* kaluri sari - krevetid (Pandalus Borealis) on püütud Atlandi ookeani külmadest vetest umbes 400 meetri sügavuselt. Keetmine ja külmutamine toimub otse püügilaevadel, tagamaks parimad maitseomadused. Krevetid kaetakse pärast keetmist ja koorimist jääglasuuriga, et neid kuivamise eest kaitsta.

Mahu- ja tarneinfo:
Meie tooted saadaval aastaringi ning tagatud ka teile sobiv tarne. Otsi meie tooteid hästi varustatud poodidest või võta meiega ots eühendust.