LAVI - ehtne ja töötlemata allikavesi

LAVI VESI OÜ | Veski, Lavi küla Vinni vald 46705, Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Kontaktisik: Tiiu Mölder
E-post: moldertiiu@gmail.com
Kontakttelefon: +372 5665 2948
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Lavi Vesi OÜ on pereettevõte ja alustas ehtsa töötlemata allikavee villimist uudsesse pouch-pakendisse 2018 aastal. Pakend säilitab vee omadused ja allikast tulev vesi püsib värskena mitmeid kuid. Pakendi sisekiht on BPA-vaba. 
Pandivere kõrgustikus voolab Lavi allika vesi maapinnale kaitstuna reostuse ohtudest, on pestitsiididest puhas, kontrollitud 20. aasta jooksul mitmetes laboratooriumites. Allikavee pH on 7,3, mis on inimorganismile kõige sobivam ning selle mineraalide kooslus optimaalne - ei ole liiga soolane.
Lavi allikate vett on hinnatud iidsetest aegadest ja see on tuntud ka imeveena. Vee kvaliteet on haruldane, mida on tõendanud ka tänapäeva teaduslikud uuringud.
Lavi allikavee kvaliteet on ehtne, selle kooslust ei muudeta tehnoloogiliste protsessidega, mida kasutatakse pudelitesse villimisel või veetrassides.

 

Millist toodangut pakume?

Lavi Vesi on Eesti esimene ja ainuke pakendatud allikavesi, tarbimiseks ehtsal töötlemata kujul.
Lavi vesi on saadaval:
Tallinnas Stockmanni kaubamajas, Laagri maksimarketis, Lasnamäe Maksimarketis, Haapalus ja Uuemöisa Konsumis, Tartus Looduspere poest Löunakeskuses ja kullerteenusega koju/büroosse
veekuller.com

Mahu- ja tarneinfo:
Veepauna hind söltub tellitavast kogusest, tarne aadressist ja tarneajast. Pakume ka kullerteenust.