Mesi24.ee

ARTOCARPUS OÜ | Kuuse, Inju küla Vinni vald 46619, Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Inju Meemaja Avatud Talude Päeval 2021

Kontaktisik: Martin Valtin
E-post: martin@mesi24.ee
Kontakttelefon: +372 551 6094
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Mesi24.ee ehk pereettevõte Artocarpus OÜ on toimetanud mesindusvaldkonnas juba 26 aastat. Lisaks tavalise õiemee tootmisele valmistatakse ettevõttes suurt sortimenti maitsvaid ja omanäolisi meesegusid, mis on pakendatud erinevatesse pakenditesse, sh. ka käepärastesse tuubidesse.
Mesinduse populariseerimise ning inimeste silmaringi laiendamise eesmärgil võetakse vastu nii välis- kui siseturistide gruppe, et tutvustada mesilaste elu, mee vurritamise seadmeid, meepakkeseadmeid, meesegude valmistamise masinaid ning muud mesindust ja meetootmist puudutavat. Tuur Inju Meemajas hõlmab ka meesegude maitsmist ja 8 minutilise mesindusaastaringi tutvustava video (film tehtud meie enda mesilas) vaatamist.

Millist toodangut pakume?

MESI JA MEESEGUD: Mesi taruvaiguga, Mesi ingveriga, Maitseainetega mesi lihatoitudele, Maius metsamarjadega (mesi, mustikas, pohl), Maiasmokkade unistus (mesi, jõhvikas, ingver, kaneel), Mesi piparmündiga, TÕMS (mesi, õietolm, suir, taruvaik), Tatramesi, Kanarbikumesi, Mesi kaneeliga, Mesi sidruniga, Mesi astelpajuga, Mesi astelpajuõliga, Mesi kirsiga, Mesi kadakamarjadega, Kreemjas mesi

Mahu- ja tarneinfo:
Aastaringselt 5-10 tonni