Mulke Crisps

MULKE CRISPS OÜ | Vaksali tn 17, Viljandi, 71012, Viljandimaa

Viljandimaa

Viljandimaa

Parimad köögivilja krõpsud otse Mulgimaalt!

Kontaktisik: Meelis Pehk
E-post: mulkecrisps@gmail.com
Kontakttelefon: +372 507 3793
E-pood: vaata siit

Juurvilja krõpsude valmistamine Mulgimaal ulatub aastasse 2012, kui väikese söögikoha omanikud Karksi – Nuias hakkasid katsetama juurviljakrõpsude valmistamist, mis nüüdseks on saavutanud toreda värvuse ja hea maitsekooslusega huvitava ja piirkondliku toote kuulsuse.

Meie toode ei sisalda säilitusaineid ega E-sid. Meie motoks on väärindada Eestimaist juurvilja säilitades selles tema omapära ja maitse lisades juurde näpuotsaga päevalilleõli, meresoola, pipart, ja sidrunihapet. 
Meie punapeedi ja kollasepeedi krõpsud on testitud ja pärjatud pääsukesemärgiga. Meie disain meenutab mulgikuube ning kasutame oma pakendil Mulgi motiive, keelt ning lippu, et tutvustada meie piirkondliku kuuluvust. Tänaseks päevaks toodetakse Mulke Crisps OÜ-s kohaliku juurvilja puhtalt Mulgimaise kapitali toel ja seda teevad põlised Mulgid.

Millist toodangut pakume?

Krõpsud: punapeedist, kollasest peedist, porgandist, kaalikast, hapukapsast, ubadest, sibulast...

Mahu- ja tarneinfo:
Saadaval hästi varustatud poodides üle Eesti. Suudame toota 1,000 60g pakki tootmispäevas, vajadusel ka rohkem. Kõik meie tooted on tunnustatud ja kannavad Mulgi Värk märki, mis viitab toote kvaliteedile ja piirkondlikule tähtsusele

Toidumärgised:

  • Mulgi Värk