Nõmme talu

NÕMME TALU OÜ | Nõmme, Tammiku küla Kose vald 75119, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Armastus õunamahla vastu

Kontaktisik: Linnar Puusepp
E-post: info@nommetalu.ee
Kontakttelefon: +372 5621 9762
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Nõmme talu pakub mahla pressimisteenust, mis on avatud peamiselt hooajaliselt, kuid kokkuleppel ka hooajaväliselt. Pressime mahla nii kodutarbija kui ka tööstuslikus koguses. Samuti toodame õunamahla, valikust leiab ka õuna-segumahlasid. Mahlasid müüme peamiselt otse mahlasõpradele, kui ka ümberkaudsetes kohalikes poodides ja HoReCa sektoris.

Puhas kodune õunamahl oli juba vanade eeslaste armastatud jook ja väeallikas – muistsed eestlased ütlesid ikka, et kaks õuna päevas peletab arsti sinu ukselävelt. Nõmme talu õunamahl on valmistatud kohalikus Nõiavallas, enam kui saja-aastases talus, traditsioonilistel meetoditel. Mahl on pressitud Eesti koduaedades kasvanud õuntest ja selles ei ole ühtegi lisandit – on vaid see hea, mida puhas loodus meile õunte näol pakub. Nii on igas Nõmme talu õunamahla pakis peidus ka väike üllatus – mahlade maitsed võivad olla veidi erinevad nagu on erinevad ka õunte maitsed. Nõmme talu õunamahlal on ürgne vägi, mis aitab läbi murda tuulisest sügisest, hoida hingesoojust külmal talveperioodil, turgutada keha vitamiinivaesel kevadel ja leida leevendust kuumal suvel.

Millist toodangut pakume?

Toodame ja müüme peamiselt õunamahla, kuid valikus on ka erinevaid õuna-segumahlasid. Mahlad on pastöriseeritud ja pakendatud. Hooajal müüme ka õuna toormahla.

Mahu- ja tarneinfo:
Mahlad on saadaval aastaringselt või kuni mahlavaru jätkub. Mahlasid saab kätte otse talust, saatmisega pakiautomaadis kui ka toome kokkuleppel ise kohale.