Otepää Lihatööstus Edgar

OTEPÄÄ LIHATÖÖSTUS EDGAR OÜ | Keskuse 6-1, Otepää, Otepää vald, 67412, Valgamaa

Valgamaa

Valgamaa

Otepää Lihatööstus Edgar

Kontaktisik:
E-post: info@otepaalt.ee
Kontakttelefon: +372 510 7585
Kodulehekülg: vaata siit

Otepää Lihatööstus Edgar pakub tarbijatele kodumaisest toorainest valmistatud kõrgkvaliteetset, maitsvat lihatoodangut toetades seeläbi kohalikku põllumajandust. Toorainena kasutatakse kvaliteetset Eestimaist liha. Märkimist väärib, et tooted ei sisalda kondilihamassi.  Suitsutatud lihatoodete valmistamiseks kasutatakse unikaalseid suitsuahjusid, milles valmivad tooted ehtsa lepapuu suitsu käes. 

Lihatooteid saab osta nii hulgi kui ka ühikukaupa lihatööstusest Vana-Otepääl. Lisaks on Otepää Lihatööstuse hõrgud tooted müügil Tartumaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Pärnumaa ja Tallinna kauplustes.

Otepää kesklinnas asub meie tütarettevõte Edgari külalistemaja, pood, trahter, kus pakume majutusvõimalust ja kohalikku, värsket lihatoodangut otse Otepää Lihatööstusest. Argipäeva pärastlõunatel jõuavad letile otse lihatööstuse ahjust tulnud auravad soojad singid. 

Millist toodangut pakume?

Valikus on nii jahutatud kui külmutatud kodumaine liha ja lihatooted:

Grill-ja toorvorstid
Praed ja grill-lihad
Singid ja suitsutatud lihatooted
Täissuitsuvorstid
Lihanäkid
Poolsuitsuvorstid
Pasteet, sült, veretooted
Keeduvorstid
Viinerid ja sardellid
Jahutatud lihatooted
Külmutatud lihatooted
Lihatooted lemmikloomale

Mahu- ja tarneinfo:
Parim valik tooteid on müügil Otepääl, Edgari kaupluses, Tartu turgudel, müügiesinduses Tartu Tervisekeskuses (Mõisavahe 34b/34c) ja Võru turul. Saadaval suuremates ja väiksemates kauplustes üle Eesti. Küsi lisainfot otse meilt.