Rautsi talu

SAITKLAP OÜ | Liiva, Suur-Rahula küla Saaremaa vald, 94636, Saaremaa

Saaremaa

Saaremaa

Kontaktisik:
E-post: info@rautsitalu.ee
Kontakttelefon: +372 5553 7300

Rautsi Talu on alguse saanud 20. sajandil Võhma külast Kavandis (Saaremaal). Üheksakümnendate alguses pärandati talu vana-vanematelt edasi Rautsi Talu praegusele peremehele Aarnele (Saaremaa aasta põllumees 2016). Koos noore peremehe Taaviga, on isa ja poeg loonud viisi, kuidas elu maal edasi viia ning luua uusi väljundeid köögivilja kasvatuses. 

Rautsi Talu on perefirma, mis nüüdseks tegeleb Saaremaal Suur-Rahula külas köögi- ja teravilja kasvatamisega. Köögiviljad kasvavad nii katmikalal kui avamaal. 

Ettevõte teeb tihedat koostööd Eesti parimate restoranidega ning kogu toodangu täpne sortiment kujuneb välja eeskätt nende kulinaaria asjatundjate soovidest ning ideedest. See annab võimaluse eksperimenteerida ning toodang, mida talu pakub, ei ole kunagi igav!

Millist toodangut pakume?

KARTUL: erinevad kartulisordid keetmiseks, salatiteks jne

Mahu- ja tarneinfo:
Müüa nii pakendatult kui lahtiselt. Müügil erinevates jaekettides (sõltuvalt hooajast). Näiteks: Selverites üle Eesti, Prisma peremarketites, Hyper Rimides ning Saaremaa Coop poodides. Suuremad kogused, eritellimused - võta meiega ühendust

AED- JAJUURVILJAD
Köögiviljad kasvavad nii katmikalal kui avamaal. Katmikala pindala on 500 m2 ning avamaal on köögiviljade all kasvupinda ca 20 ha. Ettevõtte toodangu sortimenti kuulub üle 20 nimetuse. Rautsi talu kasvatab parima maitsega tomatit, kurki, porgandit, sibulat, peeti, tilli, maasikaid, erinevaid maitsetaimi, kartulit ning mitmeid muid aed- ja juurvilju. Lisaks kuulub ettevõtte sortimenti värske soolakurk ja hapukapsas.

Mahu- ja tarneinfo:
Juur- ja köögiviljad on müügil erinevates jaekettides (sõltuvalt hooajast). Näiteks: Selverites üle Eesti, Prisma peremarketites, Hyper Rimides ning Saaremaa Coop poodides. Suuremad kogused, eritellimused - võta meiega ühendust

Toidumärgised:

  • Saaremaa Ehtne Toode

Ettevõtte sortimenti värske soolakurk ja hapukapsas.

Mahu- ja tarneinfo:
müügil erinevates jaekettides Suuremad kogused, eritellimused - võta meiega ühendust

Toidumärgised:

  • Saaremaa Ehtne Toode