Salvest

SALVEST AS | Aruküla tee 3 Tartu 51017, Tartumaa

Tartumaa

Tartumaa

Kontaktisik:
E-post: salvest@salvest.ee
Kontakttelefon: +372 740 8600
Kodulehekülg: vaata siit

Salvest on Tartu külje all tegutsev kodumaine toidutootja. Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele.

Tooraine, mis kasvab 100 km raadiuses

Enamiku oma toorainest saame väga-väga lähedalt, lausa 100 km raadiusest. Meie 32 000 m2 suuruses tootmishoonete, ladude ja abirajatiste kompleksis töötavad hea toidu nimel ligi 200 inimest, kellest paljud on seda tööd teinud 20–30 aastat. Me seisame hea järjepidevuse ja traditsioonide eest – vaid nii saame olla 100% kindlad toodete kvaliteedis.

Traditsiooniline ja pidevalt muutuv

Salvesti sortiment on väga lai – marineeritud kurgid, praekapsad, purgisupid, lastetoidud, moosid ja kastmed. Ja see pole veel kõik, sest kõigele lisaks on meie valikus ka smuutid. Tootevalikus on ligi 200 erinevat toodet – päris palju! Kusjuures, paljusid neist oleme valmistanud ühe ja sama retsepti järgi juba mitukümmend aastat. Samas lisame igal hooajal valikusse ka uusi maitseid. Nagu mainitud sai, hindame me kõrgelt traditsioone, kuid samas ei saa valikut olla kunagi liiga palju ning seega areneme ja kasvame iga päev. Kvaliteet on meile oluline ja seda kinnitab ka meile omistatud ISO 9001:2015 kvaliteedisertifikaat ja rahvusvahelise toiduohutuse standardi IFS-i sertifikaat.

Tooteid on võimalik soetada meie tehasepoest: Aruküla tee 3, 51017, Tartu (E-R 09:00-19:00; L 10:00-16:00)
Kontakt: +372 740 8600; salvest@salvest.ee

Millist toodangut pakume?

Beebitoidud

Toodetel on mahesertifikaat

• ESIMENE KODUMAINE LASTETOIT! Põnni lastetoidud on valminud ökoloogilisest toorainest ning heaks kiidetus põnnide endi poolt.

• SUPID - Eesti suurimast valikust leiab meelepärase supi igaüks! Meie sortimendis rõõmustavad sööjaid nii ehedalt eestipärased supid kui ka klassika maailma köökidest.
• LÕUNATOIDUD - Korralikud lõunatoidud tervele perele! Meie laiast valikust leiab nii kodumaise köögikunsti armastatud roogi kui ka kaugemalt pärit eineid itaalia-, kaukaasia- ja mehhikopärastest retseptiraamatutest.
• KAPSAD - Kapsas on oodatud ja armastatud külaline eestlaste toidulaual. Kapsad sobivad nii pidupäevadeks tehtud roogade kui ka argiste praadide kõrvale.
• KURGID - Tänu pikkadele traditsioonidele ja kogemusele teame hästi, millised on eestimaalaste maitse-eelistused. Just seepärast leidub meie kurgivalikus niivõrd palju erinevate marinaadide ja maitsenüanssidega tooteid.
• SALATID - Tooted mis on inspireeritud eestlaste armastatud klassikutest ja kodustest maitsetest, kuid pakuvad üllatusmomenti uudsete maitsekombinatsioonidega.

• KETŠUPID - Salvesti ketšupid on tummiselt tomatised ja sobivad suurepäraselt täiendama nii argist pastarooga kui ka südasuvist grill-liha.
• KASTMED - Salvesti kastmed on ideaalsed igapäevaste roogade valmistamisel ja maitsvaks lisandiks pea iga prae kõrval.
• MAJONEESID - Salvesti tootevalikus on erinevad majoneesid, mille tootmisel on kasutatud parimat kodumaist rapsiõli.
• MOOSID - Meie Mari brändi all moosid on valmistatud hoolikalt valitud marjadest ning ei sisalda säilitusaineid.
• SMUUTID - Smushie on suurepärane tervislik vahepala aktiivse elutempoga suurtele ja väikestele smuutisõpradele!
• SMUUTID LASTELE - Muuti on Salvesti smuutide bränd, mille alla on koondatud mugavas pakendis tervislikud vahepalad väikelastele ja noorukitele.