Semu

TROCOS TRADE OÜ | Treiali tee 2 Peetri alevik, Rae vald, 75312, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Tervis põhjamaistest marjadest!

Kontaktisik: Ivar Miller
E-post: ivar.miller@semujuice.eu
Kontakttelefon: +372 501 0644
Kodulehekülg: vaata siit

Oleme Lõuna-Eestis pärist väikeettevõte, tegeleme astelpaju kasvatamisega ja toodete valmistamisega 1996 aastast. Kaubamärk mille järgi meid tuntakse on Semu. 
Kuigi peamiselt tegeleme astelpajukasvatusega, kasutame ka teisi põhjamaiseid marju  - eelkõige metsjõhvikad ja -mustikad aga ka mustsõstraid ja ebaküdooniat.

Esimene astelpajutoode tuli turule 2004. aastal - selleks tooteks oli moos, astelpajumoos. Ja see toode on meie klientide seas endiselt väga populaarne. Hetkel on Semu tootevalikus 100% mahlad (NFC), lisanditeta marjajahu, astelpajuõli (vedel ja kapslites). Ja lõpuks 2013. aastal turule tulnud Semu astelpajunektarid, mis on rikkad C-vitamiini poolest ja on mõnusaks turgutuseks igasse päeva.

Tänaseks on perefirmat arendamas kolmas põlvkond, jätkame vanavanemate alustatud tööd.
Semu tooted on vitamiinirikkad, looduslikult puhtad ja tervislikud.

Millist toodangut pakume?

Semu astelpajumoos: sametise maitsega, mõnusalt hapukas. Hõõrutud suhkrguga, sobib pudru, pannkookide juurde, suurepärane koos kõvade juustudega või nt. kitsejuustuga.

Mahu- ja tarneinfo:
Saadavalt aastaringselt

Semu 100% mahlad - naturaalsed, suhkru, lisaainete ja säilitusainete vabad tooted. Kõik kasulik mis on olemas marjades on olemas ka meie külmpressitud mahlades.

Semu nektarid: Marjade sisaldus 36%, sisaldab C vitamiini. Väga hea hapukas janukustutaja.
Astelpajuglögi on aromaatne ja vitamiinirikas, soojendab mõnusalt ja teeb põsed punaseks. Soovitame!

Mahu- ja tarneinfo:
Saadaval aastaringselt

Semu marjajahud - naturaalsed, lisa, suhkru, säilitus- ja lisaainetevabad tooted. Valmistatud mahla valmistamisel tekkinud pressijäägist. Väga kasulik tervisele: vitamiinid, omega rasvhapped, mineraalid, antioksüdandid jpm.

Semu 100% astelpaju õli: kasutamiseks sees ja välispidiselt, aitab, toetab ja leevendab paljude hädade korral. Suurim kontsentratsioon kasulikke aineid.

Mahu- ja tarneinfo:
Saadaval aastaringselt