Must Küüslauk

MUST KÜÜSLAUK OÜ | Vesineitsi tn 4, Tänassilma küla, Saku vald, 76406, Harjumaa

Harjumaa

Harjumaa

Must Küüslauk

Kontaktisik: Margus Sarmet
E-post: info@mustkuuslauk.ee
Kontakttelefon: +372 5567 2027
Kodulehekülg: vaata siit
E-pood: vaata siit

Küüslauk toob kehasse elujõudu, annab silmadesse sära ja lihastesse rammu. Lisaks räägitakse, et küüslauk on igavese nooruslikkuse allikas, mis peletab eemale ka kurjad vaimud!
Nüüd saad seda küüslauku proovida uudsel ja eriti maitsval moel – musta küüslauguna - see juba on midagi ägedat! Saadaval parimate apteekides üle Eesti ja e-poes!

Must Küüslauk:
• pakatab tervist toetavatest omadustest, madalal temperatuuril fermenteerimise tulemusel on musta küüslaugu antioksüdantsus võimendunud kuni 80 korda;
• muudab nii telekaesise näksi kui ka pidupäevaroa maistvaks ja põnevaks;
• sobib oma erilise umami maitsega soolastesse ja magusatesse toitudesse või niisama eksklusiivseks näksiks;
• valmib väekast ja mahedast eestimaisest küüslaugust, mille niigi ägedad tervist toetavad ja väge andvad võimed saavad töötlemisega veelgi vunki juurde.

Millist toodangut pakume?

Muud köögiviljad

Toodetel on mahesertifikaat

Valmistame musta küüslauku eestimaisest küüslaugust käsitööna. Pakume musta küüslauku nii mugulana, kui kooritult, nii pastana kui ka pulbrina. Uudistootena oleme pannud musta küüslaugu koos taruvaiguga kapslisse ja nii on valminud eriti väeks toidulisand, mis tugevdama immuunsust, aitab toime tulla stressiga ja aitab võidelda viiruste, seente ja bakteritega.
Must küüslauk on aasta läbi saadaval jaepakendis kui ka suurpakendis HoReCa-le ning toidutööstusele. Saadaval nii mahetoodanguna kui ka tavatoodanguna.

Mahu- ja tarneinfo:
Suudame varustada nii jaeklenti, HoreCat kui ka toidtööstust aasta läbi.